Na Kontaktoni

home>Produkte>Doreza me prekje

5003WT En388 poliester me doreza bakri të veshura me duar

Kodi : 5004WT

Madhësia -6 12-XNUMX

Ngjyra gl Doreza e bardhë poliestër, PU e bardhë

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

I ndjeshëm në prekjeEmri i ProduktitDoreza me ekran me prekje
jo5003 WT
materialPoliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP
MasatXS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar
Lloji i veshurPU i mbuluar on palme or majat e gishtave
astarVeshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18
tiparPranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388; ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim