EN
Të gjitha kategoritë

Doreza me prekje

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza me prekje

Doreza me ekran me prekje të linjës së bardhë poliestër 5003WP

Kodi : 5003WT

Madhësia -6 12-XNUMX

Ngjyra core Bërthamë doreza e bardhë poliestër, PU e bardhë

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

I ndjeshëm në prekje


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza me ekran me prekje

jo

5003 WP

material

Poliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

UP e veshur në pëllëmbë ose në majë të gishtave

astar

Veshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI