EN
Të gjitha kategoritë

Doreza me prekje

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza me prekje

5002YWT 9 # Doreza veshje palme me fibra bakri me vijë të verdhë

Jetëgjatë

Butë

Kodi : 5002YWT

Madhësia : 6-11 (madhësitë e tjera mund të personalizohen

Ngjyra core bërthama e dorezës fluoreshente të verdhë 、 PU e bardhë colors ngjyrat e tjera mund të personalizohen

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza me ekran me prekje

jo

5002 YWT

material

Poliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

UP e veshur në pëllëmbë ose në majë të gishtave

astar

Veshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Elektronika, Pllakat e Qarqeve të Shtypura, Montimi, Telekomunikacioni, Gjysmëpërçues, Diellor, CD / DVD, Automotive, Optikë, Farmaceutikë, Film, Bujqësi, Restorant, Hotele etj. Ju lutemi kërkoni ofertat tona speciale për sasi të mëdha.

HETIM
NA KONTAKTONI