EN
Të gjitha kategoritë

Doreza me pika PVC

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza me pika PVC

8001 Doreza me pika PVC karboni poliestër

Anti-statike

Performancë e mirë e konsumimit

Kodi : 8001

Madhësia -6 11-XNUMX

Color: White polyester + carbon 、grey PVC dotted(other colours can be customized)

  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza me pika PVC

jo

8001

material

Poliester, najlon, karbon, PVC

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

PVC me pika

astar

Veshje prej poliesteri / najloni / karboni 13 matës

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI