EN
Të gjitha kategoritë

Doreza te veshura me PU

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza te veshura me PU

3002YB Doreza e veshjes me astar poliesteri

Kodi : 3002YB

Madhësia -6 11-XNUMX

Breathable

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

Shkathtësi dhe qëndrueshmëri e shkëlqyeshme  • Përshkrim

  • Video

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza te veshura me PU

jo

3002 YB

material

Poliester, najlon, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

astar

13/15/18 Veshje poliester / najloni

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


Video

HETIM
NA KONTAKTONI