EN
Të gjitha kategoritë

Doreza të veshura me UP

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza të veshura me UP

Polyester liner PU coating gloves

Code:3002YB

Madhësi: 6-11

Breathable

Shumë elastik dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj gërryerjes dhe rezistencë ndaj lotëve

Shkathtësi dhe qëndrueshmëri e shkëlqyeshme  • Përshkrim

  • hetim

  • Produkte të Ngjashme

PËRSHKRIMI
HETIM
Na kontaktoni