Na Kontaktoni

home>Produkte>Doreza te veshura me PU

Doreza 2301 GWF Gri Pu Maja e gishtave 9

Code:2301 GWF

materiali:poliestër

Veshje:majë e gishtit

Size:6-11

Ngjyrë:Bërthama gri e dorezës poliestër, PU e bardhëEmri i ProduktitDoreza te veshura me PU
jo2301 GWF
materialPoliester, najlon, UP
MasatXS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar
astar13/15/18 Veshje poliester / najloni
tiparPranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388; ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim