EN
Të gjitha kategoritë

Doreza te veshura me PU

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza te veshura me PU

Doreza 2301 GWF Gri Pu Maja e gishtave 9

Code:                                   2301 GWF

materiali:                                 poliestër

Veshje:                                 majë e gishtit

Size:                                      6-11 

Ngjyrë:                                   Grey polyester glove core、white PU


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza te veshura me PU

jo

2301 GWF

material

Poliester, najlon, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

astar

13/15/18 Veshje poliester / najloni

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI