EN
Të gjitha kategoritë

Doreza te veshura me PU

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza te veshura me PU

Doreza Pu 2301GP EN388 4131 Gri e errët

Breathable

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme

Nuk ka acarim të lëkurës

Shkathtësi dhe qëndrueshmëri e shkëlqyeshme

Kodi : 2301GP

Madhësia : S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësitë e tjera mund të personalizohen

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza te veshura me PU

jo

2301GP

material

Poliester, najlon, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

astar

13/15/18 Veshje poliester / najloni

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Elektronika, Pllakat e Qarqeve të Shtypura, Montimi, Telekomunikacioni, Gjysmëpërçues, Diellor, CD / DVD, Automotive, Optikë, Farmaceutikë, Film, Bujqësi, Restorant, Hotele etj. Ju lutemi kërkoni ofertat tona speciale për sasi të mëdha.

HETIM
NA KONTAKTONI