EN
Të gjitha kategoritë

Doreza nitrile

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza nitrile

Karboni poliestër 3001P me doreza të veshjes me shkëlqim nitrile

Breathable

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

Shkathtësi dhe qëndrueshmëri e shkëlqyeshme

Kodi : 3001P

Madhësia -6 11-XNUMX


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza nitrile

jo

3001P

material

Poliester, najlon, material elastik, nitrile ranore, nitrile me shkëlqim, mikro-shkumë nitrile

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

Veshje nitrile me shkëlqim ose me rërë

astar

Rreshtues poliesteri / najloni / material elastik matës 13/15

tipar

Rezistent ndaj vajit, pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, që merr frymë nga mbrapa

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 240 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI