EN
Të gjitha kategoritë

Doreza mekanike

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza mekanike

7001 GB Doreza ndërtimi Fushë nafte Green Tpr

Kodi: 7001 GB

Madhësia: 9-11

Materiali: Najlon + HPPE + TPR

Performancë e mirë rezistente ndaj prerjes

Mbrojtja nga ndikimi TPR në majë të dorës dhe gjatësinë e plotë të gishtërinjve


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza mekanike

jo

7001GB

material

Poliester, najlon, HPPE, material elastik, nitrile me rërë, nitrile me shkëlqim, TPR

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

Veshje PU ose nitrile

astar

Linje poliesteri / najloni / HPPE / material elastik 13

tipar

Rezistent ndaj ndikimit të mirë, pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

30000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 240 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI