EN
Të gjitha kategoritë

Doreza mekanike

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza mekanike

7001GB Green Tpr Oilfield Construction Gloves

Code: 7001GB

Madhësia: 9-11

Material: Nylon+HPPE+TPR

Good cut resistant performance

TPR impact protection on top of hand and full length of fingers


  • Përshkrim

  • hetim

  • Produkte të Ngjashme

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Mechanical gloves

jo

7001GB

material

Polyester, Nylon, HPPE, spandex, sandy nitrile, glossy nitrile, TPR

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

PU or nitrile coating

astar

13 Gauge Polyester/Nylon/HPPE/ Spandex Liner

tipar

Good impact resistant, Elasticated cuff, DMF free, Good grip, Strong abrasion performance, Seamless knit, Breathable on back

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

XNUMX EURO

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

30000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 240 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
Na kontaktoni