Na Kontaktoni

home>Produkte>Doreza ESD

Doreza palme 2305WBP Gri e trashë e karbonit PU

Code:2305 WBP

materiali:Poliestër + Fibër karboni

Veshje:palme

Size:6-11

Ngjyrë:Poliestër të bardhë + bërthamë doreze me fibra karboni. PU e zezë

Rezistenca në sipërfaqe:10 ^ 6-10 ^ 8 ohm / katrorEmri i ProduktitPëllëmbë ose dorashka të përshtatshme ESD
jo2305 WBP
materialPoliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP
MasatXS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar
Lloji i veshurPU i mbuluar on palme or majat e gishtave
astarVeshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18
Rezistenca në sipërfaqe10 ^ 6-10 ^ 9
tiparPranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388; ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim