Na Kontaktoni

home>Produkte>Doreza ESD

Doreza bakri me performancë të mirë antistatike 2306P

Breathable

E lahet dhe ekonomike

Kodi : 2306P

Madhësia : S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësitë e tjera mund të personalizohen

Ngjyra core Bërthama e dorezës anti-statike, PU e bardhë colors ngjyrat e tjera mund të personalizohen

Performanca : Anti-statike me përçueshmëri të dobët, Indeksi: 10^3-10^5Ω


Emri i ProduktitPëllëmbë ose dorashka të përshtatshme ESD
jo2306P
materialPoliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP
MasatXS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar
Lloji i veshurPU i mbuluar on palme or majat e gishtave
astarVeshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18
Rezistenca në sipërfaqe10 ^ 6-10 ^ 9
tiparPranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388; ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim