EN
Të gjitha kategoritë

Doreza ESD

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza ESD

Doreza e majave të gishtave 2306F En388 X13xx bakri

Breathable 

Pa rrëshqitje me majë gishti PU të veshur

E lehtë, e hollë dhe e veshur

Kodi : 2306F

Madhësia : S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësitë e tjera mund të personalizohen

Performanca : Anti-statike me përçueshmëri të dobët, Indeksi: 10^3-10^5Ω

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Pëllëmbë ose dorashka të përshtatshme ESD

jo

2306F

material

Poliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

UP e veshur në pëllëmbë ose në majë të gishtave

astar

Veshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18

Rezistenca në sipërfaqe

10 ^ 6-10 ^ 9

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Pikturë elektrostatike në automobila dhe industri të tjera

Dorëzimi i produkteve plastike

Eliminimi i rreziqeve të shkarkimit elektrostatik në Industritë Petrokimike, etj.

HETIM
NA KONTAKTONI