EN
Të gjitha kategoritë

Doreza ESD

Ti je ketu : home>Produkte>Doreza ESD

Doreza e veshur me pëllëmbë e zezë karboni 2305BP

Code:                                   2305BP

materiali:                                  Polierter + Fibra karboni

Veshje:                                   palme

Size:                                     S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësi të tjera mund të personalizohen

Ngjyrë:                                    Bërthamë doreza anti-statike P PU e zezë

Rezistenca në sipërfaqe:               10 ^ 6-10 ^ 8 ohm / katror

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Pëllëmbë ose dorashka të përshtatshme ESD

jo

2305BP

material

Poliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP

Masat

XS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar

Lloji i veshur

UP e veshur në pëllëmbë ose në majë të gishtave

astar

Veshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18

Rezistenca në sipërfaqe

10 ^ 6-10 ^ 9

tipar

Pranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Dhome e paster;

Montimi i kompjuterit:

montim gjysmëpërçues dhe produkt elektronik

HETIM
NA KONTAKTONI