Na Kontaktoni

home>Produkte>Doreza ESD

2305 EN388 X131X Veshje me doreza të bardha poliestër

Code:2305

materiali:Polierter + Fibra karboni

Veshje:Asnje

Size:S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësi të tjera mund të personalizohen

Ngjyrë:Bërthama e dorezave anti-statike

Rezistenca në sipërfaqe:10 ^ 6-10 ^ 8 ohm / katror
Emri i ProduktitPëllëmbë ose dorashka të përshtatshme ESD
jo2305
materialPoliester, najlon, fibra karboni, fibra bakri, UP
MasatXS, S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri ose e personalizuar
Lloji i veshurPU i mbuluar on palme or majat e gishtave
astarVeshje poliesteri / najloni / karboni / bakri 13/15/18
Rezistenca në sipërfaqe10 ^ 6-10 ^ 9
tiparPranga elastikuar, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388; ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 300 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim