Na Kontaktoni

home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

6006GBN 10# Doreza kundër prerjes të veshura me nitril me rërë

Kodi: 6006 GBN

Madhësia -7 11-XNUMX

Ngjyra:Bërthama e dorezës rezistente ndaj prerjes jeshile, Veshje e zezë nitrili

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Cilësi e mirë e veshjes dhe rezistencë ndaj lotëve

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshmeEmri i ProduktitDoreza rezistente ndaj prerjes
jo6006 GBN
materialHPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile
MasatS, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar
thurjeDoreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes
tiparMansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388;ANSI, ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim