EN
Të gjitha kategoritë

Pritini Dorezat e Rezistencës

Ti je ketu : home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

Doreza rezistente ndaj prerjes 6006YBN En388 EN420 me ngjyrë të verdhë

Kodi: 6006YBN

Madhësia -7 11-XNUMX

Ngjyra: E verdhë Bërthama e dorezës rezistente ndaj prerjes, nitril i zi

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Cilësi e mirë e veshjes dhe rezistencë ndaj lotëve

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza rezistente ndaj prerjes

jo

6006 YBN

material

HPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile

Masat

S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar

thurje

Doreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes

tipar

Mansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ANSI, ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI