Na Kontaktoni

home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

Veshje rezistente ndaj prerjes së bardhë 6003W me doreza palme gri

Breathable

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme

Nuk ka acarim të lëkurës

Kodi: 6003W

Madhësia : S / 7, M / 8, L / 9 sizes madhësitë e tjera mund të personalizohen

Ngjyra: E bardhë Bërthama e dorezës rezistente ndaj prerjes, PU gri


Emri i ProduktitDoreza rezistente ndaj prerjes
jo6003W
materialHPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile
MasatS, M. L, XL, XXL ose të personalizuara
Ngjyra E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar
thurjeDoreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes
tiparMansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes
logoShtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj
MostërFalas
CertifikatëEN 420; EN388;ANSI, ISO 90001
Kapaciteti300000 dhjetra në muaj
paketë10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


hetim