EN
Të gjitha kategoritë

Pritini Dorezat e Rezistencës

Ti je ketu : home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

6006OBN Niveli i prerjes D EN388 Doreza sigurie

Kodi: 6006OBN

Madhësia -7 11-XNUMX

Ngjyra: Portokalli Bërthama e dorezës rezistente ndaj prerjes, PU e zezë

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Cilësi e mirë e veshjes dhe rezistencë ndaj lotëve

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme


  • Përshkrim

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza rezistente ndaj prerjes

jo

6006 OBN

material

HPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile

Masat

S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar

thurje

Doreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes

tipar

Mansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ANSI, ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


HETIM
NA KONTAKTONI