EN
Të gjitha kategoritë

Pritini Dorezat e Rezistencës

Ti je ketu : home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

Doreza të veshura me palme 6005G Grey Dark Dark EN388 4443d

i depërtueshëm

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Rezistencë e mirë ndaj konsumimit dhe rezistencë ndaj grisjes

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme

Asnjë stimulim i lëkurës

Kodi : 6005G

Madhësia : S, M, L sizes madhësitë e tjera mund të personalizohen

Ngjyra core Bërthama e dorezave rezistente ndaj prerjes gri. PU gri

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza rezistente ndaj prerjes

jo

6005G

material

HPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile

Masat

S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar

thurje

Doreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes

tipar

Mansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ANSI, ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Asamble & Bëj vetë

Elektronikë dhe ndërtues

Fabrikimi dhe puna industriale

Mund trajtimin dhe prodhim qelqi

Makineri & Automotive

Trajtimi dhe paketimi i metaleve

Qeramikë dhe lustrim

Mirëmbajtja & Paketimi

Inspektimi i produktit dhe mirëmbajtja e hekurudhës

Skela & Thertore

Prerja në feta dhe ndërtimi

Autoritetet lokale dhe Mekanika

HETIM
NA KONTAKTONI