EN
Të gjitha kategoritë

Pritini Dorezat e Rezistencës

Ti je ketu : home>Produkte>Pritini Dorezat e Rezistencës

Doreza 6005B Grey Cut Niveli 5 Veshje Pu

ajros

Shumë elastike dhe me peshë të lehtë

Cilësi e mirë e veshjes dhe rezistencë ndaj lotëve

Mbërthimi dhe shkathtësia e shkëlqyeshme

Kodi : 6005B

Madhësia : S / 7, M / 8, 9 sizes madhësi të tjera mund të personalizohen

Ngjyra core Bërthama e dorezave rezistente ndaj prerjes gri. PU e zezë

  • Përshkrim

  • Aplikacion

  • hetim

PËRSHKRIMI

Emri i Produktit

Doreza rezistente ndaj prerjes

jo

6005B

material

HPPE, Poliester, Najlon, UP, Nitrile

Masat

S, M. L, XL, XXL ose të personalizuara

Ngjyra

E zezë, e bardhë, gri, jeshile, e kuqe ose e personalizuar

thurje

Doreza e thurur pa ndërprerje 13/15 me teknologji rezistente ndaj prerjes

tipar

Mansheta elastike, pa DMF, kapje e mirë, performancë e fortë e konsumimit, thurje pa ndërprerje, frymëmarrje në shpinë, performancë e mirë kundër prerjes

logo

Shtypja e ekranit të mëndafshit dhe shtypja e transferimit të nxehtësisë, të mirëpritur për të personalizuar logon tuaj

Mostër

Free

Certifikatë

EN 420; EN388; ANSI, ISO 90001

kapacitet

300000 dhjetra në muaj

paketë

10 palë / poliçantë, 250 palë / kuti kartoni (ose siç kërkohet)


APLIKIMI

Projektuar për një gamë të gjerë aplikimesh të lehta në ambiente të thata ose pak përçuese, është ideal për punëtorët që kanë nevojë për një nivel më të lartë përshtatjeje, prekjeje dhe saktësie se ai që ofrojnë dorezat e tyre aktuale. 

Gjithashtu ideal për aplikime ku përdoren doreza pambuku ose aspak doreza, pavarësisht rrezikut të gërvishtjeve, flluskave dhe dëmtimeve të vogla.

HETIM
NA KONTAKTONI