EN
сите категории

ПУ обложени нараквици

Ти си тука : Дома>Производи>ПУ обложени нараквици

Polyester liner PU coating gloves

Код : 3002YB

Големина : 6-11

Дише

Високо-еластична и лесна тежина

Добра отпорност на абразија и отпорност на солзи

Одлична умешност и издржливост  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт