EN
сите категории

ПУ обложени нараквици

Ти си тука : Дома>Производи>ПУ обложени нараквици

Grey PU Coating Glove

Код: 2301GWF

материјал: Полиестер

Премаз: Прсти

Големина: 6-11

Боја : Grey polyester glove core、white PU


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт