EN
сите категории

Градинарски ракавици

Ти си тука : Дома>Производи>Градинарски ракавици

9003 Ракавици за градинарство на цвеќиња

Код:                                   9003

материјал:                                 Полиестер

Печатење:                                 Печатење со пренос на топлина                               

Големина:                                      S, M, L

Боја :                                   Шарени цвеќиња или како што е прилагодено


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС

Име на производот

Градинарски ракавици

Не

9003

материјал

Полиестер

големина

S, M. L, XL, XXL или прилагодено

Боја

Цветна шема или како прилагодено

функција

Удобен, дише, одличен зафат, издржливост, фит, заштитен

Примерок

слободен

Сертификат

EN 420; EN388; ISO 90001

капацитет

300000 десетици месечно

пакет

10 парови / полибанче, 300 парови / картон (или по потреба)


Испраќам барање
Контактирајте не