Стапи во контакт

Дома>Производи>Градинарски ракавици

9003 Ракавици за градинарство на цвеќиња

Код:9003

материјал:Полиестер

Печатење:Печатење со пренос на топлина

Големина:S, M, L

Боја :Шарени цвеќиња или како што е прилагоденоИме на производотГрадинарски ракавици
Не9003
материјалПолиестер
големинаS, M. L, XL, XXL или прилагодено
БојаЦветна шема или како прилагодено
функцијаУдобен, дише, одличен зафат, издржливост, фит, заштитен
Примерокслободен
СертификатEN 420; EN388; ISO 90001
капацитет300000 десетици месечно
пакет10 парови / полибанче, 300 парови / картон (или по потреба)


Пребарување