EN
сите категории

Градинарски ракавици

Ти си тука : Дома>Производи>Градинарски ракавици

9002 Wholesale Ladies Gardening Gloves

Код:                                   9002

материјал:                                 Полиестер

Печатење:                                 Печатење со пренос на топлина                               

Големина:                                      S, M, L

Боја :                                   Colorful Flowers or as customized

  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС

Име на производот

Garden gloves

Не

9002

материјал

Полиестер

големина

S, M. L, XL, XXL или прилагодено

Боја

Floral pattern or as customized

функција

Comfortable, Breathable, Excellent Grip, Durability, Fit, Protective

Примерок

слободен

Сертификат

EN 420; EN388; ISO 90001

капацитет

300000 десетици месечно

пакет

10 парови / полибанче, 300 парови / картон (или по потреба)


Испраќам барање
Контактирајте не