EN
сите категории

Исечете отпорни ракавици

Ти си тука : Дома>Производи>Исечете отпорни ракавици

High Quality Cut Resistant Glove

Code:6006YBN

Големина : 7-11

Color:Yellow Cut-resistant glove core、Black nitrile

Високо-еластична и лесна тежина

Good wearing quality and tear resistance

Одлична контрола и умешност


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт