EN
сите категории

Исечете отпорни ракавици

Ти си тука : Дома>Производи>Исечете отпорни ракавици

Cut Resistant Level 3 Glove

Code:6006OBN

Големина : 7-11

Color:Orange Cut-resistant glove core、Black PU

Високо-еластична и лесна тежина

Good wearing quality and tear resistance

Одлична контрола и умешност


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт