EN
сите категории

Ракавици за ESD

Ти си тука : Дома>Производи>Ракавици за ESD

Thickened Carbon Fiber Glove

Код: 2305WGP

материјал: Polyester+Carbon Fiber

Премаз: Palm coating thickened

Големина: 6-11

Боја : White polyester + carbon fiber、grey PU

Surface Resistivity: 10^6-10^8 ohm/sq


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт