EN
сите категории

Ракавици за ESD

Ти си тука : Дома>Производи>Ракавици за ESD

18G Nylon ESD Glove

Код: 2302BBP

материјал: Nylon+Carbon Fiber

Премаз: Palm

Големина: 6-11

Боја : Blue nylon glove core、black PU

Surface Resistivity: 10^6-10^8 ohm/sq


  • Опис

  • Пребарување

  • Поврзани производи

ОПИС
Испраќам барање
Контакт